Сьогодні, у рамках проведення Дня довкілля, у Любешівській громаді відбулися заходи з благоустрою.
Різні організації, установи, підприємці попрацювали, аби на їхніх закріплених територіях стало чисто.
Особливо багатолюдно було у селищному парку. Туди сьогодні прийшли колективи селищної ради, її структурних підрозділів, установ та закладів, аби гуртом навести порядок. Загрібали здебільшого стежки та доріжки, бо ж парк рясно квітує первоцвітами.
Прибрали сміття і біля контейнерів, що встановлені поряд волейбольної площадки. Надалі, як повідомили у селищній раді, їх планують звідти демонтувати. Адже, на жаль, коли одні дбають про чистоту, інші там постійно смітять, зокрема, переповнюють щодня ці контейнери різним непотребом замість того, щоб укласти договір на вивезення сміття із комунальною установою.




















