Саме це попросили дізнатися «Нове життя» жителі нашої громади.
Днями стало відомо, що упродовж трьох тижнів понад 1400 наборів теплого одягу та засобів особистої гігієни від ЮНІСЕФ спрямували на допомогу родинам волинських громад. Зокрема, і Любешівської, повідомила пресслужба Волинської ОДА.
Однак, як виявилося, чимало наших земляків узагалі не чули про таку допомогу. Відповідно, їх і зацікавило, яка категорія підпадала під таку підтримку і хто саме її отримав. Тим паче, що на сайті облдержадміністрації було написано, що одержували багатодітні сім’ї.
Дещо раніше до Любешівської селищної ради звернулися представники ЮНІСЕФ і попросили надати перелік сімей для видачі цієї допомоги, а саме наборів зимового одягу та взуття. Тож був сформований список із сімей загиблих військовослужбовців, де є діти не старші 14 років, та сімей, котрі потрапили у складні життєві обставини. Як повідомила завідувачка відділення соціальної роботи територіального центру Тетяна Баранова, вони й подали на ЮНІСЕФ цей список. За словами працівниць відділення соціальної роботи, у цей список, зокрема, увійшла 21 сім’я загиблих військовослужбовців, де є діти віком не старше 14 років.
«Ми лишень надали їм перелік, вказавши всі дані по віку дітей, і повідомили ці сім’ї, коли саме в Центрі культури та дозвілля проводитиметься видача допомоги, о котрій годині. Тобто представники ЮНІСЕФ самі її видавали, ми до цього відношення не мали. Загалом отримали набори 49 сімей вищезазначених категорій», –
зауважила Тетяна Іванівна.
На жаль, не всі з тих, хто був поданий на отримання цієї допомоги, її одержали. Таких є п’ять сімей. Причина – лише в тому, що представники цих родин не з’явилися по набори. А їх, як наголосили у відділенні соціальної роботи, працівники ЮНІСЕФ не залишали у громаді, тобто видавали лише тим, хто прийшов, а решту забирали назад.
Також днями підтримку благодійників отримали і ще деякі категорії наших співгромадян. За повідомленням завідувачки сектору соціального захисту населення управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Лариси Хомич її надав благодійний фонд «Добра справа». Таким чином таку підтримку отримали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких зникли безвісти чи загинули на війні, та діти, які не підлягають навчанню. Загалом – 51 дитина.
«Благодійний фонд сам обрав такі категорії, а селищна рада лише дала списки по нашій громаді. Пакунки ми передали через старост, директорів та адміністраторів», –
поінформувала Лариса Хомич.
- Матеріал створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю приватного підприємства «Редакція «Нове життя» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.